07.09.2023 Wiadomości ze spółki 8' czytania 

Oferta VIG/C-QUADRAT dostępna w Domu Inwestycyjnym Xelion sp. z. o.o.

8 Funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez VIG/C-QUADRAT TFI od 5 września br. jest dostępnych dla klientów Domu Inwestycyjnego Xelion sp. z. o.o.

VIG / C-QUADRAT TFI za pośrednictwem Domu Inwestycyjnego Xelion zaoferuje jeden fundusz inwestujący w oparciu o kryteria zrównoważonego rozwoju w formule „Light green”, trzy fundusze dłużne, dwa akcyjne i dwa algorytmiczne. 

Z Domem Inwestycyjnym Xelion współdzielimy podobną filozofię. Wierzymy, że klucz do sukcesu to wynik ciężkiej pracy naszych ekspertów prowadzący do satysfakcji klientów. Dlatego wierzymy, że przejrzysta oferta naszych funduszy znajdzie uznanie wśród klientów Domu Inwestycyjnego Xelion ze względu na jasno określone strategie, jak i dobre wyniki, które osiągają. – powiedział Michał Szymański, Prezes Zarządu VIG / C-QUADRAT TFI S.A.

Cały czas rozwijamy naszą szeroką ofertę, tak aby Klienci DI Xelion mieli szansę jak największej dywersyfikacji swoich portfeli inwestycyjnych z wykorzystaniem produktów inwestycyjnych, które będą zróżnicowane ze względu na ich styl zarządzania, ryzyko czy klasy aktywów, w które inwestują. Uważamy, że fundusze zarządzane przez VIG/C-QUADRAT TFI, które pojawiły się w naszej ofercie, ze względu na swoją różnorodność spełniają ten warunek i powinny wzbudzić zainteresowanie naszych Klientów – mówi Krzysztof Prasał, Prezes Zarządu Domu Inwestycyjnego Xelion sp. z o.o.

Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2003 roku i jest jednym z największych, niebankowych dystrybutorów funduszy inwestycyjnych w Polsce. DI Xelion jako dom maklerski prowadzi swoją działalność za pośrednictwem ponad 160 agentów firmy inwestycyjnej. Tak skonstruowany model jest oznaką naszej dbałości o wysokie standardy i jakość obsługi Klientów.

VIG / C-QUADRAT TFI SA działa na rynku funduszy inwestycyjnych od 2021 r. Akcjonariuszami Towarzystwa są spółki wchodzące w skład Vienna Insurance Group – wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowej i Wschodniej oraz C-Quadrat Investment AG - austriacka grupa spółek zarządzających aktywami, specjalizująca się w strategiach ilościowych, zrównoważonego rozwoju oraz inwestycjach społecznie odpowiedzialnych.

Podobne artykuły

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się na newsletter