11.06.2024 Wiadomości ze spółki 2' czytania 

Nasza oferta jest już dostępna w EVO Domu Maklerskim S.A.

8 Funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez VIG / C-QUADRAT TFI oraz oferta IKE/IKZE są od dziś dostępne dla klientów EVO Domu Maklerskiego.

VIG / C-QUADRAT TFI za pośrednictwem EVO zaoferuje fundusze inwestujące w oparciu o kryteria zrównoważonego rozwoju w formule „Light green”, fundusze dłużne, akcyjne i algorytmiczne. Dodatkowo, klienci EVO mogą skorzystać z oferty IKE/IKZE.

Wierzymy, że nasza starannie dopracowana oferta, wpisze się w bogatą ofertę EVO. Oferujemy rozwiązania, które są przejrzyste dla doradców oraz klientów, pozwalające skutecznie i wygodnie inwestować kapitał. – powiedział Michał Szymański, Prezes Zarządu VIG / C-QUADRAT TFI S.A.

Kładziemy nacisk na szeroką i bogatą ofertę oferującą dogodne możliwości inwestowania naszym klientom. Jestem przekonany, że oferta VIG / C-QUADRAT spotka się z uznaniem naszych Klientów – powiedział Piotr Pochwała, Członek Zarządu EVO.

Evo Dom Maklerski to niezależny, polski dom maklerski działający w segmencie klientów zamożnych. Za pośrednictwem Evo Klienci mają dostęp do szerokiej oferty produktów inwestycyjnych i instrumentów finansowych zarówno krajowych jak i zagranicznych funduszy i banków inwestycyjnych.

VIG / C-QUADRAT TFI S.A. działa na rynku funduszy inwestycyjnych od 2021 r. Akcjonariuszami Towarzystwa są spółki wchodzące w skład Vienna Insurance Group – wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowej i Wschodniej oraz C-Quadrat Investment AG - austriacka grupa spółek zarządzających aktywami, specjalizująca się w strategiach ilościowych, zrównoważonego rozwoju oraz inwestycjach społecznie odpowiedzialnych.

Podobne artykuły

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się na newsletter