21.02.2023 Wiadomości ze spółki 2 minuty czytania 

Fundusze VIG / C-QUADRAT TFI w ofercie Domu Maklerskiego BOŚ

Od lutego 2023 r. fundusze inwestycyjne VIG / C-QUADRAT TFI można kupić za pośrednictwem BossaFund – platformy internetowej Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska SA.

- Naszym celem jest, by proponowane przez nas rozwiązania inwestycyjne były dostępne w najbardziej liczących się instytucjach finansowych w Polsce. Dlatego sukcesywnie rozszerzamy naszą sieć dystrybucji i po kilkunastu miesiącach od rozpoczęcia działalności, nasze fundusze są dostępne
u 10 dystrybutorów zewnętrznych. Współpraca z Domem Maklerskim BOŚ jest dla nas bardzo ważna i dołożymy starań, by Klienci naszego Partnera byli usatysfakcjonowani z rozwiązań jakie oferujemy – mówi Michał Szymański, Prezes Zarządu VIG / C-QUADRAT TFI.

DM BOŚ S.A. ma ponad 25 lat doświadczenia na polskim rynku kapitałowym. Dostarcza Klientom najwyższej jakości produkty. Najlepiej oceniany przez SII polski broker, doceniany przez inwestorów za aktywność i innowacyjną ofertę inwestycyjną dostosowaną do indywidualnych preferencji inwestora.

- Wprowadzenie do dystrybucji przez DM BOŚ S.A. funduszy inwestycyjnych  VIG / C-QUADRAT TFI jest zgodne z naszą strategią budowy szerokiej oferty produktowej w obrębie funduszy inwestycyjnych otwartych,  spełniającej potrzeby różnych grup inwestorów.  Uważam, że oferta produktowa VIG / C-QUADRAT TFI  jest interesująca i może zyskać uznanie wśród Klientów – wyjaśnia Marek Pokrywka, Dyrektor Wydziału Wsparcia i Obsługi Klienta Domu Maklerskiego BOŚ.

Podobne artykuły

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się na newsletter